× بستن تبلیغات

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

 سفر 

به کانادا: روادیدِ آغاز استارتاپ (کلاس کسب و کار) Immigrate 
to Canada:Start-Up Visa (Business Class) 
 
به طور کلی، مهاجرت به کانادا: ویزای استارت استارتاپ (کلاس کسب و کار) (SUV) سریعترین و ساده ترین برنامه سفر ارائه شده بوسیله دولت فدرال برای تاجران و کارآفرینان میباشد . 
 
در این برنامه، مجوزهای فعالیت در ابتدا به کارآفرین صادر می شود، که معمولا ده (۱۰) روز کاری را برای پردازش انجام می دهد . پس از آن، روادید اقامت دایم معمولا به دو (۲) تا شش (۶) ماه تجویز می شود . 
 
چندین از لازمات مورد نیاز برای این مدل به تیتر مجازات بوسیله شهروندی و هجرت کانادا (CIC) وجود دارااست . 
 
این 
الزامات عبارتند از: ۱٫ کارآفرین بایستی انگلیسی یا فرانسوی باشد و بایستی نمره تست گویش دست کم دستکم واحد سنجش تراز گویش کانادا را بدست آورد . 
 
۲٫ 
کارآفرین باید واقعا قصد استارت و رشد یک شرکت راهبردی با بضاعت و توان بالقوه داشته باشد که هدف آن فروش مشتریان در دستکم پنج (۵) مملکت دربین ماههای بیست و چهار (۲۴) و سی و شش (۳۶) ؛ 
۳٫ 
کارآفرین باید شبکه های فروش و توزیع قابل دسترس فی مابین المللی داشته باشد، یا بایستی کارشناس در یک حوزه‌ باشد، یا این که بایستی تجربه مدیریتی قابل توجهی داشته باشد؛ 
۴٫ 
کارآفرین بایستی از قیمت خالص بالا برخوردار باشد زیرا او مسئول تأمین مالی تراز تحقیق و توسعه / توسعه از ایده به کسب او‌لین مشتری است؛ 
۵٫ کارآفرین با یکی از شرکای شرکت ما (یک انکوباتور کسب و کار تازه تعیین شده به وسیله CIC برای یاری به کارفرمای SUV) فعالیت خواهد کرد . این کمپانی سهیم متقاضی ها را با یک برنامه انکوباسیون به مراد پیشبرد نوآوری مشتریان با اولویت نخستین برای کسب معلومات معتبر در موضوع خلل پیش بینی گردیده و خط مش حل حل می نماید و همینطور فرضیه های مربوط به پذیرش مشتریان که به آن ها انکوباتور تجاری ارائه می دهد، ارائه می دهد . 
روش حل؛ 
۶٫ این برنامه مهاجرت تجاری اجازه ندهید طرح های سرمایه گذاری غیرفعال شود . این یک برنامه فعال “فعال” هست که نیاز به کارآفرین در ساختن راه و روش اندازی کمپانی دارد . 
 
با اعتنا به تعهدات دوران کارآفرینانه، برنامه SUV با انکوباتور کسب و عمل اذن می دهد تا کارآفرین را به تقسیم مراد های رقابت در درحال حاضر اجرا کسب و کار خویش را در در میان المللی، انتقال خانواده خود به کانادا و راه اندازی نو خود را استارت در کانادا . با هماهنگی با انکوباتور کسب و کار، کارآفرین، یک گروه رویکرد اندازی را برای رسیدن به اهداف ساخت می کند . 
 
پول بلااستفاده برای بذر سرمایه گذاری تعیین می شود بر پایه (الف) مورد نیاز، (ب) سرمایه گذاری پیشنهادی (بر اساس سرمایه گذاری پیشنهادی)، برای فروش مشتریان در پنج (۵) مملکت در بین ماه های بیست و (۲۴) و سی و شش (۳۶) . 
 
برای این برنامه هجرت تجاری هیچ “قیمت فارغ از قیمت” وجود دارد، زیرا هیچگونه یاری مالی برای دریافت سفر پرداخت نمی شود . میزان دارایی استعمال می شود تا بذر شروع و انگیزه های انکوباسیون را دنبال نماید . 
 
یک‌سری 
سوال معمولی را جواب دهید و ما را به عنوان مسافرت آغاز روادید کسب خوا‌هیم کرد
نوشته شده در يکشنبه 21 بهمن 1397ساعت 11:58 توسط alipour|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ