× بستن تبلیغات

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

 روادیدِ 

پدر و مادر کانادا  SUPER VISA PARENT 
OR GRANDPARENT SUPER VISA اشخاصی که سفر به کانادا را انجام داده اند و شهروندان کانادایی , ساکنان دائمی گزینه ای برای ویزای والدین کانادا  SUPER VISA که دعوت از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خویش به کانادا به تیتر بازدید کننده برای مقطع دو سال پشت سر هم دارند . بابا و مامان و پدربزرگ سوپر ویزا پباده سازی شده است برای تسهیل بازدید از عزیزان در کانادا به نسل های کهن تر . 
 
سوپر ویزا برای بازه 10 سال صادر می شود و اذن می دهد تا در این دوران زمان مجددا وارد کانادا گردید . این اذن را به کار در کانادا نمی دهد . 
 
مطلوب 
برای بزرگسالان صرفا والدین و پدربزرگ و مادربزرگ ساکنان و شهروندان دائمی کانادا می توانند درخواست سوپر روادید نمایند . دارای اهمیت است که توجه داشته باشیم که معیارهای غیر قابل قبول مردمی مثل تندرست یا این که امنیت به متقاضیان اعمال نمی شود . 
 
وابستگان را نمی توانایی در برنامه گنجانده شود . درخواست سوپر روادید تنها می تواند مشتمل بر والدین، پدربزرگ و مادربزرگ و همسران آنها و یا این که همکاران مشترک قانون باشد . 
 
درخواست 
کنندگان از کشورهای صادر شده از VISA ویزای سوپر یک تعیین عالی برای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ ها می‌باشد که در کشورهای موضوع نیاز روادید زندگی می کنند . به جای گرفتن ویزای اقامت کوتاه بازه زمانی (TRV)، آنان می توانند سوپر روادید را اخذ کنند و بتوانند به کانادا سفر نمایند تا فرزندان و نوه هایشان را بدون نیاز به داشتن TRV ببینند . 
 
در حالی که پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ ها از کشورهای معاف از روادید برای یک سوپر روادید با استعمال از روند درخواست همان درخواست می نمایند . با این حال، به جای دریافت کردن TRV، آن‌ها نامه ای از مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC)، به آن ها اجازه می دهند تا تا دو سال دیگر در کانادا بمانند . 
 
ضمیمه 
درخواست برای پدر و مادر - فوق العاده عالی ویزا به طور کلی درخواست برای سوپر روادید شبیه به آن یا یک TRV معمولی هست . با این حال، IRCC نیازمند اوراق اضافی برای ثابت اینکه والدین و پدربزرگ و مادربزرگ در ارتفاع اقامت خود در کانادا پشتیبانی می شوند . 
 
در 
میان بقیه موارد، متقاضی ها باید ارائه دهند: 
نامه 
دعوت طومار از کودک یا نوه که در کانادا اقامت دارد؛ سندها 
اثبات می کند که نوباوه یا نوه با کمترین درآمد برش (LICO) مقابله می کند؛ گواهینامه 
تولد یا این که گواهی دیگری که ثابت رابطه با نوپا یا این که نوه است؛ ثابت بیمه درمانی با یک شرکت کانادایی دستکم 1‌سال می باشد . 
 
در شرای بیش از 7 نفر در خانواده وجود داشته باشند، اضافه کردن CAD 6، 628 برای هر یک از موردها مازاد . 
 
پردازش 
درخواستی برای ویزای اضافی فوق العاده این پرونده در دفتر روادید که پدر و مادر یا این که پدربزرگ و مادربزرگ آنان ساکن است پردازش گردیده می‌باشد . دفتر کار روادید ممکن است مستندات اضافی را که باید توسط متقاضی ارائه شود، مستلزم شود . 
 
به طور شبیه با روادیدِ موقت اقامت، درخواست برای سوپر ویزا با به کار گیری از دست اندرکاران متفاوت بررسی می شود . به طور عمده، این دفاتر هدف ها این بازدید را بررسی خواهند کرد و خواه ناشناس پدر و مادر یا این که پدربزرگ ها و مادربزرگ ها با میهن خود در ارتباط میباشند . 
 
شما ممکن می‌باشد افسر را با نشان دادن ارتباط ها خانوادگی، مالی و سایر ارتباطات با مرزوبوم خویش متقاعد کنید . 
 
درخواست کنندگان برای انجام معاینه پزشکی ناخواسته می باشد . شما واجب نمیباشد که آن را گذشته از پروسه درخواست انجام دهید . پس از ارسال درخواست، محل کار ویزا فرم ها و دستورالعمل های مربوط به معاینات طبی را صادر می نماید . 
نوشته شده در سه شنبه 9 بهمن 1397ساعت 9:21 توسط alipour|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ