× بستن تبلیغات

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

 مدارک 

لازم برای قبول و روادیدِ کانادا مدارک 
حتمی برای پذیرش و روادیدِ کانادا 
متقاضیان گرامی خواهشمند هست برای تهیه و تنظیم مدارک مربوط به روادیدِ کانادا و ‌پذیرش تحصیلی مدارک خود را مهیا و از شیوه نشانی اینترنتی برای همیاران ما ارسال فرمایید . 
مدارک حتمی برای قبول و روادیدِ کانادا 
مدارک 
ضروری برای اخذ پذیرش مدرسه در کانادا 
۱- 
تصویر اسکن گردیده پاسپورت 
۲- 
ترجمه ۵ سال اخیر ریز نمرات درخواست کننده در پوشه Pdf 
۳- دو‌ قطعه عکس در بعد ها ۳ .۵ در ۴ .۵ 
در فولدر pdf 
۴- 
آدرس ظریف و شماره تماس اثبات و همپا و‌ کد‌پستی متقاضی 
۵- 
اسامی پدر و مادر شخص متقاضی 
۶- 
ترجمه شناسنامه فرد متقاضی 
مدارک 
واجب برای قبول و روادیدِ کانادا 
مدارک‌ 
لازم برای دریافت پذیرش دانشکده در کانادا 
۱- 
تصویر نسخه برداری شده پاسپورت 
۲- 
ترجمه ۵ سال اخیر ریز نمرات متقاضی در پوشه Pdf 
۳- دو‌ قطعه عکس در ابعاد ۳ .۵ در ۴ .۵ 
در پوشه pdf 
۴- 
آدرس ظریف و شماره تماس اثبات و یار و‌ کد پستی متقاضی 
۵- 
ترجمه شناسنامه شخص متقاضی 
۶- 
اسامی والدین شخص متقاضی 
مدارک 
واجب برای پذیرش و ویزای کانادا 
مدارک‌لازم 
برای اخذ قبول تحصیلی لیسانس و فوق مدرک لیسانس در کانادا 
درخواست کنندگان 
دوره کارشناسی (لیسانس) 
تصویر 
اسکن گردیده همگی مدارک تحصیلی و ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی ترجمه گردیده به گویش انگلیسی (فقط داشتن مهر مترجم کافی است) 
درخواست کنندگان 
دوره کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) 
تصویر 
کپی گردیده تمامی مدارک تحصیلی و ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد ترجمه گردیده به زبان انگلیسی (فقط داشتن مهر ترجمه کننده کافی است) 
– 
تصویر کپی گردیده پاسپورت فرد متقاضی 
– 
فراهم کردن رزومه به زبان انگلیسی 
– 
تصویر اسکن شده سند آیلتس 
– دو‌ قطعه عکس در بعد ها ۳ .۵ در ۴ .۵ 
در پوشه pdf 
– 
نشانی دقیق و شماره تماس ثابت و هم پا و‌ کد پستی متقاضی 
– 
ترجمه شناسنامه شخص متقاضی 
– 
اسامی والدین فرد متقاضی 
مدارک 
واجب برای قبول و روادیدِ کانادا 
درخواست کنندگان عزیز خواهشمند می‌باشد که قبلی از ارسال مدارک‌، حتما فایل‌ها اسم گذاری شده باشد و در زمینه پست الکرونیکی دقیقا مورد اسم برده شود . 
 
لطفا تمامی مدارک را به نشانی اینترنتی info@zbsvisacanada .com ارسال فرمایید . 
 
مدارک 
ضروری برای قبول و ویزای کانادا 
مزایای 
تحصیل در کانادا مدارک حتمی برای قبول و ویزای کانادا 
بیشتر دانشجو یان خارجی، تورنتو را برای تحصیل گزینش می نمایند که نسبتاً ۴۶ درصد اشخاص می‌باشند و سپس از آن ونکوور ۲۵ درصد و در مقام بعدی مونترال با ۱۳ درصد میباشد . 
مدارک واجب برای پذیرش و ویزای کانادا 
ادله با اهمیت این که تعداد علاقه‌مندان روادیدِ تحصیلی در کانادا به سرعت افزایش پیدا کرده، تبدیل ویزای تحصیلی به فعالیت و در انتها هم اخذ اقامت سرزمین کانادا هست . 
مدارک حتمی برای پذیرش و روادیدِ کانادا 
از سال ۲۰۰۹ تعداد درخواست های روادیدِ تحصیلی ۲ برابر شده و‌ مملکت کانادا یک عدد از ۵ سرزمین برتر جهان برای دانشجوها بین‌المللی هست . 
مدارک لازم برای پذیرش و روادیدِ کانادا 
عمده دانشجو یان از کشور‌های آسیایی هندوستان و چین می باشند اما تعداد دانشجوها ایرانی در کانادا نسبت به سال‌ها پیش ۳ برابر گردیده است . 
مدارک واجب برای پذیرش و روادیدِ کانادا 
دانشجو یان 
بعد از این که فارغ التحصیل می‌شوند دارای تعدادی آیتم هستند: 
به چنگ آوردن 
جواز فعالیت پس از نقطه پایان تحصیلات تصاحب کردن 
مجوز عمل در حین تحصیل گرفتن 
روادیدِ کار برای همسر شخص دانش جو در مرز و بوم کانادا تقاضای 
دادن برای تصاحب کردن اقامت دایم کانادا از پروگرام گواهینامه استانی: دانشجو ها که در مقاطع فوق مدرک کارشناسی و دکتری استان‌های کانادا سرگرم هستند، می توانند بعد از پایان تحصیلات تقاضای سند از استان محل تحصیل کرده که این دستور به فرآیند دریافت اقامت زیاد کمک می کند . 
تقاضای 
دریافت اقامت دایم کانادا از طریق پروگرام اکسپرس اینتری: تجربه تحصیل در مرزو بوم کانادا قادر است به فرد متقاضی ۱۵ الی ۳۰ امتیاز بدهد و تجربه عمل شخص هم می‌تواند ۷۰ امتیاز برای او داشته باشد و در فیس متاهل بودن، سوابق تحصیل و فعالیت و گواهی لهجه نیز می‌تواند امداد شایانی به فرد کند و شخص با پیدا کردن عمل پایین حیث کارفرمای کانادایی نیز قادر است جدول امتیازات خود را بالا برنده شود . 
مدارک 
لازم برای قبول و ویزای کانادا با اعتنا به ضوابط سهل مهاجرتی مرز و بوم کانادا که در سال‌های اخیر در دستور مسافرت تحصیلی و روادیدِ تحصیلی کانادا احوال گردیده می باشد . 
مدارک لازم برای قبول و روادیدِ کانادا 
امروزه بسیاری از اشخاص متقاضی ادامه تحصیل در مدرسه ها کانادا و‌ کالج‌های کانادا و دانشگاه‌های کانادا هستند . 
 
بکی از دلایلی که افراد، میهن کانادا را به تیتر مقصد تحصیلی گزینش می نمایند کیفیت بالای مدارس و دانشگاه‌های کانادا می‌باشد، که به لحاظ سیستم آموزش و پرورش دارای سیستمی با تراز آموزشی بالا و‌ مالک سبک نسبت به بقیه کشور‌های دیگر میباشد . 
مدارک واجب برای پذیرش و روادیدِ کانادا 
مدرسه های کانادا و دانشگاه‌های کانادا به حافظه این که دارای اعتبار جهانی و رنکینگ‌های بالای جهانی دارا هستند و از جمله شهریه مناسب آن‌ها نسبت به سایر کشورهای توسعه یافته خواهان زیاد متعددی دارند . 
 
مرزو بوم کانادا از حیث جغرافیایی در شمال قاره ایالات متحده واقع گردیده است و بعد از آن از کشور روسیه دو‌مین مرز و بوم وسیع جهان هست اما در مقایسه با وسعت زیاد زیادی که دارد جمعیت فراوان مقداری را دارا است . 
 
به یاد این که شرکت ها آموزشی کانادا و دانشگاه‌های کانادا دارای مرحله بالای آموزشی و علمی می باشند همه ساله از سراسر جهان دانشجوها دوچندان متقاضی دریافت ویزای تحصیلی کانادا می‌باشند و از کلیه مهم‌تر دانشجو یان سپس از فارغ التحصیل شدن از دانش گاه های کانادا در صورتی که تمایل داشته باشند می‌توانند اقامت کانادا را بگیرند و می‌توانند بعد از تحصیل، در میهن کانادا زندگی کنند . 
 
طبق مطالبی که در بالا آمد کسانی که قصد ادامه علم آموزی در کانادا می باشند و‌ خواستار اخذ روادید تحصیلی کانادا هستند این بخت را دارند که بتوانند اقامت کانادا را برای خودشان فراهم نمایند . 
 
در صورتی‌که شما از آن مدل از اشخاص میباشید که قصد مسافرت به کانادا را دارید می توانند از نحوه ادامه تحصیل در کانادا و اخذ روادیدِ تحصیلی کانادا شرایط اقامت کانادا را برای خویش مهیا سازید . 
مدارک اضطراری برای قبول و روادیدِ کانادا 
شما می توانید بوسیله وکلای کارآزموده ما در اداره مهاجرتی کانادایی زرین موقعیت سفر و اقامت دایم کانادا از نحوه تحصیل در کانادا را آماده سازید . 
 
طبق 
آمارهایی که سازمان ملل هر ساله در اختیار رسانه‌ها می گذارد مرز و بوم کانادا یک عدد از برگزیدگان کشورها در موضوع بورسیه تحصیلی به دانشجو یان می‌باشد، به طوری که در مدت دکتری در بخش اعظم رشته‌ها به دانشجویانی که حالت تحصیلی خیر و خوبی داشته باشند را به آن‌ها فاند می دهد و‌ دانشجو یان می‌توانند از این امتیاز گرانقدر به کار گیری کنند، ولی ذکر این نکته واجب می باشد که برای اخذ فول فاند در زمان دکتری در کانادا اشخاص درخواست کننده برای آنکه بتوانند از مزایای فاند به کارگیری نمایند باید دارنده حالت ویژه‌ای باشند که مشتمل بر موارد پایین است: 
۱- شخص متقاضی ویزای تحصیلی در کانادا ‌باید زمان کارشناسی ارشد را در یک عدد از دانشگاه‌های معتبر تحصیل کرده باشد . 
 
۲- شخص متقاضی روادیدِ تحصیلی در کانادا می بایست سطح لهجه بالایی داشته باشد و دارنده آیلتس دست‌کم ۷ باشد . 
 
۳- فرد متقاضی باید معدلی بالا در مقطع کارشناسی ارشد داشته باشد . 
 
و اگر این وضعیت را داشته باشید می‌توانید با اساتید دانشگاه‌ها در رابطه باشید و در فیس تایید معلم شما می‌توانید از دانشکده فاند گرفته و وضعیت تحصیل بدون پول در کانادا را برای خود فراهم فرمائید . 
 
متقاضیانی که پیروز به دریافت بورسیه تحصیلی در کانادا شوند می‌توانند از وضعیت تحصیل رایگان در کانادا برخوردار شوند . 
مدارک لازم برای قبول و ویزای کانادا 
از شهر‌های کلیدی کشور کانادا می‌توان از شهرهای تورنتو، ونکوور، کلگری، ادمونتون، مونترال و اوتاوا اسم پیروزی . 
البته راه و روش های سفر به کانادا از روشهای دیگری نیز نظیر دریافت اقامت کانادا از نحوه ویزای عمل در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا صورت می‌گیرد
نوشته شده در يکشنبه 7 بهمن 1397ساعت 9:42 توسط alipour|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ