× بستن تبلیغات

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

 مسافرت 

کارگران ماهر به کانادا Canada 
Skilled Worker Immigration کارگران فن ای و متخصصین خارجی در کانادا فراوان مورد نیاز میباشند . 
یک عدد از هدف ها کلیدی سفر کانادا، پذیرفتن تازه واردین ماهر است که به اقتصاد رو به رویش کانادا امداد می نماید . کارگران ماهرانی که به طور همیشگی در کانادا ساکن هستند، به ویژه برای اقتصاد کانادا و نیروی عمل نیروی خویش ارزشمندند . 
 
متقاضیان غالب به برنامه های مسافرت کارگر حرفه ای ویزا مهاجرت کانادا (اقامت دائم) را اخذ می کنند که به درخواست کننده اذن می دهد تا با خانواده اش به کانادا هجرت نماید . 
 
در تاریخ 1 نوامبر 2017، دولت کانادا هدف ها یک سری ساله مهاجرت برای سال های 2018-2020 را اعلام کرد . جزئیات را در این برگه اخذ نمائید . 
 
به تیتر یک خدمتکار حرفه ای یا این که حرفه ای، شما بایستی آیتم های مختلفی را در نظر بگیرید . به عنوان مثال، شما ممکن میباشد واجد وضعیت درخواست طبق فدرال کارفرمای فدرال کانادا باشید و یا در شرای مقصد زمینه حیث شما در کبک باشد، برنامه کار حرفه ای Quebec ممکن می باشد برای شما و خانواده تان در صورت قابلیت مطلوب باشد . علاوه بر این، در‌صورتی‌که شما می دانید در کدام استان یا قلمروی که قصد دارید مستقر شوید، ممکن می باشد بتوانید درخواست خود را از روش یکی از برنامه های نامزد استان ارائه نمائید . در پایین، شما لیستی از این برنامه ها را برای کشف خواهید یافت . ما همچنین شما را تشویق می کنیم که محاسبه بدون‌پول خویش را ابتدا فرمایید . 
 
 
سفر 
کارگران ماهر به کانادا Canada 
Skilled Worker Immigration کارگر حرفه ای فدرال: این برنامه برای افرادی میباشد که تجربه کاری خاص دارا هستند و قصد دارا‌هستند در هر استان یا قلمرو بیرون از استان کبک، اقامت نمایند . 
کارکنان ماهر کبک: متقاضیانی که قصد سفر به استان کبک را دارا‌هستند ممکن می باشد واجد وضعیت درخواست برنامه از طریق این برنامه باشند . 
برنامه های نامزدی استان (PNP): عمده استان ها و بخشها خود برنامه های ماهرانه خویش را برای اشخاصی که قصد معاش و عمل در استان یا قلمرو خاص خود را دارند، ایجاد کرده اند . این برنامه های سریع مهاجرت کانادا می باشد که به کاندیدان اجازه می دهد تا سند نامزدی استان را اخذ نمایند . در اکثر اوقات موارد، یک مدرک نامزدی به نامزدها اجازه می دهد تا پر سرعت خیس از بقیه برنامه های مسافرت کانادا هجرت کنند . 
اکثری از کارفرمایان کانادایی به طور بدون شوخی به دنبال کارگران حرفه ای فرنگی می گردند تا در اسرع وقت به نیروی عمل خویش بپیوندند . در صورتیکه شما می توانید یک توصیه شغلی را از یک کارفرمای کانادایی بدست آورید، همینطور ممکن هست برای پردازش درخواست هجرت کانادا سریعا واجد حالت باشید . 
 
برای اطلاعات بخش اعظم به بخش Work in Canada مراجعه نمایید . 
نوشته شده در سه شنبه 2 بهمن 1397ساعت 9:02 توسط alipour|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ