× بستن تبلیغات

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

 در صورتی‌که نامه کاری خود را در دست خویش داشته باشید، گام بعدی در درخواست مجوز فعالیت کانادا این میباشد که درخواست آنلاین را از آنجا که معمولا سریعتر می‌باشد و شما نیازی به پرداخت هزینه پیک برای تحویل فیزیکی ندارید . 

مهاجرت به کانادا

 
شما می توانید این را از نحوه اینترنت وب سایت اینترنتی IRCC (مهاجرت پناهندگان و شهروندی کانادا) به صورت آنلاین دانلود نمایید و هر اسنادی ذی‌ربط را براساس کشور اقامت خویش بفرستید . این دستورالعمل، اسنادی را که باید با آن درخواست کنید، به چهره خلاصه شرح دهید . 
 
برای 
مثال درصورتی که از هند درخواست کنید، می بایست ورقه ها را مانند: 
پاسپورت 
با یک عکس از داده شخصی خود؛ ثابت 
مدارک تحصیلی شما؛ ثابت 
تجربه کاری، مانند انتصاب، اشتغال و مرجع نامه، کپی از لغو حقوق و دستمزد، گفتگوها بانکی و فرم ۱۶؛ اثبات مالياتي که مي تواند شامل موارد مالياتي، صورتهاي بانكي، اثبات درآمد، سرمايه گذاري يا اموال باشد . 
شواهد 
ازدواج و ولادت تمامی متقاضیان؛ و فرم 
داده ها خانواده IMM 5707 صرفا مطمئن گردید که در صورتیکه برنامه های شما در هر گویش دیگری از زبان انگلیسی باشد، باید آن ها را بوسیله یک رشته ای تأیید شده ترجمه نمایید . 
 
تراز 
۴ پردازش و صادر شدن جواز عمل موقت لطفا اعتنا داشته باشید که فرآیند درخواست جواز عمل موقت می تواند از یک تا نه ماه ارتفاع بکشد تا کامل شدن شود . این بستگی به دفتر مسافرت شما دارد که با آن درخواست می کنید . 
 
در حالتی که شما برای یک اجازه کار کانادا حالت واجد موقعیت بودن، آن را به وسیله تاکسی سرویس ها مرزی کانادا صادر می شود . آنان هنگامی که وارد POE (Point of Entry) در مرزوبوم می شوند جواز خود را به شما تحویل می دهند . اگر شما نمی دانید، POE جایی میباشد که شما برای او‌لین بار به مرزهای کانادا می رسند . 
 
لطفا توجه داشته باشید که این مجوز می تواند هر چیزی را از یکسری روز تا یک‌سری سال به تناسب نیازهای کارفرمای شما مراقبت کند . 
 
How 
to Get a Canadian Work Permit How 
to Get a Canadian Work Permit کار 
به عنوان خبرنگار با اجازه عمل کانادا آیا 
کلیه نیاز به یک جواز فعالیت کانادا دارند؟ در اکثری از مورد ها شما مجوز عمل کانادا را برای کار در کانادا می خواهید، اما حالت خاصی وجود دارااست که شما به آن نیازی ندارید . در ذیل لیستی از کسانی هستند که نیازی به اذن فعالیت ندارند . 
 
شغل 
موضوع نیاز ورزش کار / مربی در حالتی که شما وابسته به یک مجموعه خارجی در رقابت با کانادا می‌باشید . 
محقق اتفاق هواپیما در حالتی که شما نماینده معتبر کار کردن در یک حادثه یا این که تحقیق در مسئله حمل و نقل هوایی میباشید . 
بازدید کننده کسب و کار در صورتیکه شما به کانادا برای کسب و فعالیت می روید و مستقیما در بازار فعالیت نخواهید کرد . 
بازرس هواپیمایی ملي درصورتی که شما در پرواز های دربین المللی پرواز عملیات ایمنی کابین را در خطوط هوایی انجام می دهید . 
روحانیت اگر شما غیر مسلمان یا این که وزیر انتخاب شده می‌باشد که شامل پرستش، مشورت کردن معنوی یا موعظه میباشد . 
سازماندهی کنوانسیون اگر شما جلسات دربین المللی یا این که کنوانسیون ها را اجرا فرمائید . 
اعضای خدمه در حالتی که شما یا یک راننده کامیون می‌باشید یا این که در حمل و نقل یا هواپیمایی شرکت می نمایید و از وسیله نقلیه تصویب شده فرنگی برای وسایل حمل و نقل به کار گیری می فرمائید . 
ارائه کننده سرویس ها واجب در شرای به حتمی مانند بلایای ارگانیک یاری می فرمایید . 
نائب رئیس چک و چک در شرای شما یک متخصص علمی می‌باشید که در کالج کانادایی چک بر تحصیلات دانشگاهی دارد . 
گواهینامه متخصص در حالتی که شما مدارکی را در دادگاه یا این که دادگاه ارائه دهید . 
اعضای خانواده نماینده فرنگی اگر شما یک همسر یا فرزند یک نماینده فرنگی دارای اعتبار به وسیله Global Affairs Canada هستید و نامه ای از هیچ اعتراضی ندارید . 
افسر یا این که نماینده حکومت فرنگی کارمند یک دولت فرنگی که زیر یک توافق ارزشی و یا یک نماینده دیپلماتیک عمل می نماید . 
علم آموز بهداشت و معالجه در شرای آموزش شما بیش از چهار ماه ارتفاع بکشد برای کارکنان بالینی و تأییدیه هیئت مدیره (در صورت لزوم) تایید شده است . 
داور یا این که داور اگر شما یک مقام دربین المللی هستید که حادثه ها فرهنگی یا این که هنری را قضاوت می نماید . 
کارمندان نظامی اگر شما یک کارمندان نظامی می باشید که می توانید به وسیله ضابطه نیروهای بازدید کننده وارد کانادا گردید . 
خبر نگار خبرها و یا فیلم و خدمه رسانه در حالتی که شما یک خبر نگار خبره، عضو خلبان فیلم، روزنامه نگار، خبر نگار مقیم هست که به طور مستقیم در اقتصاد کانادا شرکت نمی کند . 
تولید کننده یا این که کارمند برای تبلیغ کنندگان در حالتی که شما یک بازیگر، مدیر، ایجاد کننده فیلم یا این که تکنسین می باشید . 
هنرمند اجرا در‌صورتی‌که یک هنرمند فرنگی می‌باشید که برای بازه کوتاهی در مرزو بوم اجرا می کند که مشتمل بر ایجاد فیلم، پخش تلویزیونی و یا رادیو نمیباشد . 
سخنران عمومی در شرای شما یک سخنران میهمان در یک رویداد یا این که سمینار است که ارتفاع نمی کشد بیش از پنج روز . 
کوتاه برهه زمانی مستخدم دوچندان ماهر در صورتیکه شما یک مهاجر موقت و فراوان حرفه ای می‌باشید که در این میهن بیش از ۱۵ تا ۳۰ روز عمل نخواهد کرد . 
پژوهشگر کوتاه مقطع در حالتی که شما در حالا بررسی نقطه پايان طومار ها یا این که مقاله ها پژوهشی از برنامه های دانشگاهی یا این که پیشنهادات پژوهشی دانشگاهی می باشید . 
درخواست 
روادید را آغاز کنید آیا شما برای شروع درخواست روادید فراهم هستید، اما در مورد شروع به عمل غلط می کنید؟ ما مهاجرت را آسان می کنیم . اجازه دهید ما روادیدِ مناسب کانادا را برای شما پیدا کنیم . کشف چگونگی اخذ جواز کار کانادایی . 
 
فرم تماس را برای شروع مهیا کنید . گروه منحصربه‌فرد کارشناسان سفر ما با شما تماس خواهد گرفت . 
 
ویرایش 
نوشته شده در دوشنبه 1 بهمن 1397ساعت 9:43 توسط alipour|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ