× بستن تبلیغات

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

 سفر 

به کانادا : لیست کارهایی که قبلی از هجرت به کانادا بایستی انجام دهید Travelling 
to Canada: To do List شمارش معکوس برای سانسکات سالانه کانادا ادامه دارد! در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۷، کانادا ۱۵۰ سال از بازه زمانی کنفدراسیون با سه کشور مستعمره متحد بدور نیز جمع می شوند و شربت افرا، هاکی و پوتین می خورند و پایکوبی می گیرند . از کنار دریا به ساحل، کانادایی ها با رویدادهای خاص، فعالیت ها و نمایشگاه های فرهنگی، به طور کامل عده می شوند . در این مقاله بخش های کانادا که درباره مکانهایی برای دیدار، چیزهایی که می بایست انجام دهید و جایی که در کانادا لذت ببرید، را می توانید بخوانید . 
 
هر ساله میلیونها نفر هجرت و سفر به کانادا می نمایند . سفر هیچوقت سهل نیست، آمادگی دارد . این رخداد می افتد به هر یک از ما . یک سری هفته پیشین از هجرت بزرگ، شما رغبت به آغاز به تعجب می فرمایید که آیا شما برای این مهیا هستید، ماجراجویی بزرگ، ناشناخته است . همگی این سوالات به مغز شما حمله می کنند . “اگر …؟” چه موقع؟ “نگران نباشید، این احساسات به طور کامل طبیعی می‌باشند . قبلی از هجرت لیستی از کارهایتان را ادامه دهید تا شما را متمرکز کرده و به شما آرامش بخشند . 
 
قبل از هجرت به هر کدام از مورد ها پیشین از خروج از خانه بایستی قبل از هجرت به لیست شغل های خود طولانی تر فرمائید . همانطور که آماده می شوید و از لیست فعالیت می کنید، اعتماد به نفس شما ارتقا می یابد و بدین ترتیب هیجان برای آنچه که می آید، خواهد بود . 
 
هر برنامه ریزی مهاجرت بایستی به طور دور از شوخی زمینه دقت قرار گیرد، در صورتی‌که می خواهید بیشترین به کار گیری را از آن داشته باشید . حتی یک مسافر ادویه پیشنهاد می شود قبلی از هجرت به مراد حذف استرس سفرهای غیر حتمی فهرست شغل های خویش را داشته باشد . 
 
 
 
در اینجا یک سری نکته برای هر کسی که در سال روان برنامه مسافرت به کانادا را ارائه می دهد، می باشد . 
 
اطمینان 
حاصل فرمایید که پاسپورت شما دارای اعتبار است البته، شما تا قبل از این این را می دانید، سوای گذرنامه معتبر، مطمئنا خیلی به دور نخواهید شد . برای جلوگیری از هرگونه مشکلی در آداب و رسوم کانادا، اطمینان حاصل فرمایید که گذرنامه شما حداقل شش ماه گذشته از تاریخ انقضای آن، معتبر میباشد . در صورتی‌که به مقطع بیش از ۶ ماه به کانادا می روید، گذرنامه حداقل تا روزی که قصد ترک کانادا را دارید، دارای اعتبار باشد . همچنین، اساسی می باشد که نوع روادید را که برای ورود به کانادا نیاز دارید را شناسایی کنید که همینطور به تابعیت شما بستگی دارد . 
 
Travelling 
to Canada: To do List Travelling 
to Canada: To do List یک 
کپی از گذرنامه، اوراق سفر و کارت های اعتباری خویش را تهیه و تنظیم کنید داشتن نسخه برداری دیجیتالی گذرنامه، اوراق هجرت و کارت های اعتباری، ایده خیر می باشد . همیشه یک فرصت خوب وجود داراست که در هنگام جاده ممکن میباشد چیزی گم شود یا سرقت شود . همیشه سندها مهاجرت خویش را اسکن کنید، خودتان کپی فرمایید و یک نسخه دیگر را با یک عضو خانواده یا این که یک دوست کنار گذاشتن نمایید . 
 
یک 
کارت اعتباری دریافت کنید در‌صورتی‌که پیش از این آن را نداشته باشید فارغ از کارت اعتباری به کانادا بیایید . این که آیا شما یک اتومبیل یا اجاره رزرو می کنید، به یک کارت اعتباری نیاز دارید . کارت های اعتباری و دستگاه های خودپرداز بهترین نرخ ارز را ارائه می دهند . یک کارت با هزینه های معامله گر فرنگی را تعیین فرمایید . پیشنهاد می کنیم که در کانادا وارد کارت اعتباری، کارت خودپرداز و بعضا پول عیب گیری در کانادا گردید . 
 
در 
موضوع برنامه مسافرت خود به موسسه مالی خویش بگویید اجازه دهید بانک ها و کمپانی های کارت اعتباری می دانند که شما به کانادا هجرت می فرمائید . این تضمین می کند که کارت اعتباری و دستگاه خودپرداز هنگام فعالیت در جاده کار می کنند . 
 
صورتحساب 
خویش را قلم کنید برای رفتن به سفر طولانی سوای کاغذ و همیشه پرداخت های صورتحساب را انجام دهید . این تضمین می نماید که هنگامی که از منزل بدور هستید هیچ هزینه ای از دست نخواهید رسید . 
 
کارت 
شناسایی دانشجو ها فی مابین المللی را اخذ کنید دانشجو یان می بایست کارت شناسایی دانشجوها دربین المللی (ISIC) را برای تخفیف در سراسر کانادا اخذ کنند . Backpackers برنامه ریزی برای اقامت در خوابگاه های رسمی HI نیز بایستی یک کارت عضویت عضو خارجی فی مابین المللی دریافت نمائید . 
 
خرید 
بیمه مسافرت در بیمه سفر صرفه جویی نکنید . بیشتر برنامه های بهداشتی شما را در خارج از کشور پوشش نمی دهد . خدمات طبابت در کانادا و هر جای دیگر می تواند اکانت بانکی شما را حاد کند، در شرای چیزی حادثه می افتد و شما پوشش را ندارید . 
 
معالجه طبی برای غیر کانادایی ها می تواند گران باشد . بیمه مسافرتی نیز زمانی که پرواز شما لغو می شود را پوشش می دهد، یک عضو خانواده می میرد و شما مجبورید به منزل برسید یا چیزی به سرقت رفته هست . 
 
لیستی 
از اقلام باارزش خود را ساخت کنید لیست کامل اشیاء با بها را که در مهاجرت خود می گیرید، نظیر الکترونیک می نویسید . به چنگ آوردن عکس از موردها خود و تالیف شماره سریال . این به تیتر یک رکورد برای شرکت بیمه شما و پلیس باید هر چیزی را به سرقت رفته باشد . 
 
برای 
اکانت اسکایپ تصویب نام کنید ارتباطات قبلی از سفر در لیست شغل های شما اصلی است .کارتهای گوشی تلفن مورد استعمال قرار می گیرند تا بتوانند آن را ذخیره کنند، اما آن ایام رفته اند . درحال حاضر ما اسکایپ را برای خودداری از هزینه های رومینگ در بین المللی بالا داریم . 
 
یک حساب کاربری اسکایپ را به صورت بدون پول ایجاد فرمائید . اسکایپ به شما قابلیت می دهد با به کارگیری از اسکایپ دیگر به چهره بدون‌پول از چت، رای زنی و یا گفتگوی ویدیویی در اینترنت به کار گیری نمایید . 
 
به طور گسترده ای برای مسافران برای برقراری ارتباط با خانواده و دوستان خوب خود می‌باشد . این برنامه پیام رسانی به شما اذن می دهد تا متن، چت، رسانه ها را به اشتراک بگذارید و مشتمل بر پیام های صوتی و ویدئو و در Android و بقیه تلفن همراه های هوشمند باشد . 
 
جواز 
رانندگی خویش را آنالیز کنید جواز های رانندگان خارجی که به لهجه انگلیسی و / یا فرانسوی صادر شده اند در کانادا پذیرفته می شوند . در صورتیکه مجوز شما به گویش دیگری باشد، جواز رانندگی میان المللی را خواهید داشت . 
نوشته شده در يکشنبه 30 دی 1397ساعت 8:46 توسط alipour|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ